Murlan Pro APK MOD 4.4.35

Murlan Pro APK MOD 4.4.35

Description of Murlan Pro Apk mod (unlimited coins/gems) for android

Game id: com.gaminations.murlan

CDO JAVE SHPERNDAHEN CMIME
SHKARKO MURLAN PRO DHE LUAJ FALAS
ARGETOHU DHE LUAJ ME MIQTE
SHPERBLEHESH DUKE LUAJTUR
BEHU PJESE E TURNEUT
-Lojtaret kane mundesine te bejne mute personat qe ofendojne
-Piket mund te fitohen vetem kur luan vetem
-Permiresime dhe ndryshime ne grafika

App Information of Murlan Pro

App Name Murlan Pro
Package Name com.gaminations.murlan
Version 4.4.6
Rating ( 390 )
Size 65.2 MB
Requirement Android 5.0+
Updated 2020-12-29
Installs 10,000+
Category Card, Games